Close

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 199. Bölüm Fragmanı – Doğan Baba Veda Ediyor!Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 197. Bölüm Özeti 🌪
Hızır Çakırbeyli, Rıdvan ve bağlı olduğu şebekeyle verdiği savaşta sevdiklerini teker teker kaybetmeye başlar. Gelini Didem Çakırbeyli’nin ölümünün ardından akrabası ve dostu Haşmet Façalı’yı da kaybeden Hızır Çakırbeyli, artık şartları zorlamaya karar verir.

Çakırbeyli ailesi kadar Façalı ailesine de ateş düşer. Yeğeni ve abisinin cenazesinde yapılan bombalı saldırıyla en yakınındaki isim olan Hakan’ı da kaybeden Behzat Façalı, intikam yemini eder. Abisi Haşmet Façalı gibi kendisini kaybetmesinden korkan Hızır Çakırbeyli, kurduğu planın merkezine Behzat Façalıyı koyar.

Evlendiği gün eşini kaybeden Hızır Ali’yi öldürmeyi kafasına koyan Rıdvan, bir hamle de hastanede yapar. Yapılacak saldırıyı ön gören Alpaslan ise kurduğu oyunla Rıdvan’ın bir oğlunu daha tuzağa düşürür. Oğlunu kurtarmak için her yola başvuran Rıdvan ise tüm bağlantılarını kullanarak savaşa yeni bir isim dahil eder.
🔔 Abone Olmayı Unutmayın!
⚜️ Discord : https://discord.gg/dsAvptZygg
🔰 Reklam ve İş birliği :https://www.instagram.com/emodayii/?hl=tr
🔸 Emo Dayı İnstagram : https://www.instagram.com/raconailesii/​
🔸 Emo Dayı Katıl : https://www.youtube.com/channel/UCk3ERs68Sjb6Fd9BysiPRIQ/join

”Dayınızın en sevdiği youtube kanalı”

#Edho​ #edho​ #EşkıyaDünyayaHükümdarOlmaz #necatişaşmaz

source

© 2022 Doğan Baba | Zaza Dayı | WordPress Theme: Annina Free by CrestaProject.