Close

BABA MİRASI | FRAGMAN (SİNE LİNE FİLM YAPIM)Begen : https://www.facebook.com/LatifDoganOfficialPage/
Takip Et : https://twitter.com/LatifDogan02
Takip Et : https://www.instagram.com/latifdogan02/
Abone Ol : https://www.youtube.com/channel/UCaPz-8L7U6NpTxRbKY_YffA

BABA MİRASI FİLM KLİBİ | Kızlar Dura Dura 2016
SineLine Film Yapım Prodüksiyon
0312 231 01 05 – 0544 861 17 03
Baba Mirası Flimimizin İçerik Konusu Hakkında Ufak Bilgiler :

“Annelerini küçük yaşta kaybetmiş 3 kardeş,
Babalarının Maddi Durumları Nedeniyle Yetiştirme Yurdunda Büyüyen Evlatlar.. Biri Turizmci, Biri Dermatolok, Diğeri İse Müzisyen Ses Sanatçı Olan Kardeşler, Babalarının Vefatıyla Köye Gelirler.
Ve Annellerinden Önce Vefat Eden Babalarının Vasiyeti Üzerine Mirası Bölüşüp Alabilmek İçin Köylerinde bir Ay Kalmaya Karar Verirler.
Mirası Hak Edebilmek İçin Köy Hayatı Yaşayıp , Geçimlerini Köyden Sağlamak Mirası Alabilmek İçin Mecburi Köylü Olmak Zorundadırlar Ve Zaman İçinde Bu Üç Kardeşlerin Başlarına Küfür Ve Komedi İle Birlikte Süpriz Olaylar Gelir …

Dikkat !! BU FİLİMDE : !
Komedi İçinde Ve Verilen Dramla Birlikte Film İçinde Aile Bağlarının Önemi İle Yetiştiği Yurtların Öğrencilere Kattığı Az’da Olsa Argo Kelimelerle Oluşan Ve Bilgi Deneyimleri, Geçmiş Nesillerdeki Unutulan Köylerin Ve Köy Adetlerin, Gelenek Göreneklerin Gelecek Nesillere Aktarımı Sağlanmaktadır..
Ayrıca Başrol Oyunculugunu : (Mustafa Emin Eren Ve Yakup Yavru)
Yönetmen : Sefa Özçelik
Senaryo Yazar : Furat Emir
Ve Oyunculugunu İmam Tacettin Rölüyle Üstlenen Ünlü Türkücü : (LATİF DOĞAN)
Ve Değerli İsimleri Gibi Değerli Ve Canlandırdıkları Karakterler İle Birlikte Değerli Müzisyen & Sanatçı Ve Usta Oyuncularımız (Ankaralı İbocan) (Mustafa Taş) (Veli Erdem Karakülah) (Mansur Ark)
(Nesrin İşçi) (Tuğçe Açıkgöz) (Ümit Taşkın) (Kemal Uluçay) (Mehmet Emin Eren) ,
(Ümit Taşkın) (Oğuz Boran) (Hüseyin Kağıt)
Ve (Latif Doğan) & Yakup Yavru İle Oluşan Oyuncularımız Ve Sanatçılarımız Dünya Ankaralılar Günü
(8 Nisan 2016)’da Sinemalarda Gösterimde Olacaktır YAYIN ARACILIGINI VE REKLAMIYLA ALT YAPISINI ÜSTLENEN SİNE LİNE FİLM YAPIM PRODİKSİYON’A Ve Siz Değerli Dostlarım Ve Sevenlerimize Sonsuz Teşekürler Keyifli Dinlemeler , İyi Seyirler Diliyorum Çok Güzel Bir Proje Ve Çok Güzel Bir Hem Güldüren Hem Ağlatan Film’mimiz İle Karşınızda Olacagız SAKIR KAÇIRMAYIN BEKLEYİN – SAYGILARLA SEVİYORUM SİZLERİ AYRIMSIZ VE TÜRKÜ TADINDA GÜZEL BİR HAYAT DİLİYORUM #LATİFDOĞAN

Not : Latif Doğan’nın Yanınladıgı Vidiolar Ve Latif Doğan’nında İçinde Bulundugu Vidiolar Kopyalanması Bir Başka Sosyal Medya Hesablarına Eklenilip, Yayınlanması Yasaktır. Aksi Takdirde Resmi Kurumlara Baş Vurulacaktır Latif Doğan Resmi Kanalın Tüm Hakları Saklıdır..
SAYGI VE SEVGİLERİMİZLE
ABONE OLUNUZ , TAKİP EDİNİZ .. İLGİ VE ALAKANIZ İÇİN
TEŞEKÜRLER SAYGILARIMIZLA — Latif Doğan Menejerlik / DE-KA MÜZİK PRODİKSİON / VE SİNE LİNE FLİM YAPIM

NOT : TÜRKÜCÜ / SANATÇI / MÜZİSYEN / ALBÜM VE DEĞERLİ SANATÇILARIMIZIN ALBÜM KONSER, VB BİRBİRİNDEN GÜZEL ORGANİZASYONLAR TAKİBİ İÇİN ABONE OLMAYI VE TAKİP ETMEYİ UNUTMAYALIM ..

source

© 2023 Doğan Baba | Zaza Dayı | WordPress Theme: Annina Free by CrestaProject.